• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bandırma Şubemizde Tiyatro Etkinliği

15.05.2017

Bandırma Şubemizin tiyatro ekibi festival öncesi Sahil Şenlikleri programı içinde yer alan ilk oyunu “Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar” adlı oyununu sergiledi. Barış Manço Kültür Merkezi'nde sergilenen oyun izleyenlerden büyük beğeni ve alkış aldı.
Oyunun sonunda Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen ile Bandırma Şube Başkanımız İsmail Kayan sahneden çiçek atarak tüm annelerin Anneler Gününü kutladılar.

Ardından 15 Mayıs Pazartesi günü ise Bandırma Şubemizin tiyatro ekibi “Erkek Güzeli” adlı oyunu  Barış Manço Kültür Merkezi'nde sergilediler.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı