• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Emekli Üyemizin Veda Yemeğinde

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Kocaeli Şubemizin örgütlü olduğu Tüpraş işyerinden emekli olan üyemiz için düzenlenen veda yemeğine katıldı.

14.03.2017

Kocaeli Şubemizin örgütlü olduğu Tüpraş İzmit Rafinerisi işyerinde Pompa Transfer Ünitesi’nde uzun yıllar çalışan ve 31 Ocak 2017’de emekli olan Necip Özen için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi. Seka Park Restaurant'ta düzenlenen  yemeğe  Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar ,Kocaeli Şube Başkanımız Salih Akduman, Başkan Yardımcımız Nesimi Yetişoğlu, Kocaeli Şubemizin Eski İdari Sekreteri Salih Efe, Tüpraş Eski Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Bayraktar, işyeri temsilcilerimiz ve Pompa Transfer Ünitesi çalışanları katıldı.
Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar ve Kocaeli Şube Başkanımız Salih Akduman Necip Özen’e emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve esenlikler dilediler.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı