• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

EĞİTİM

Mefar İlaç'ta Üye Eğitimi

Mefar İlaç'ta Genel Sekreterimiz Ahmet  Kabaca ve Genel Eğitim ve Örgütlenme Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik'in katılımıyla üye eğitimi yapıldı.

16.05.2017

14 Mayıs Pazar günü İstanbul 2 Nolu Şubemize bağlı yeni örgütlendiğimiz ve sözleşme görüşmeleri süren Mefar İlaç'tan 250 üyemizle eğitim çalışması yapıldı. Genel sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik, Şube yöneticilerimiz, Mefar işyeri temsilcilerimiz ile Eğitim Servisi Uzmanlarımızın katıldığı eğitim oldukça coşkulu ve yoğun katılımlı geçti. Genel Sekreterimiz Ahmet  Kabaca ve Genel Eğitim ve Örgütlenme Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik'in  konuşma yaptığı eğitim süreci, üyelerimizde moral ve aidiyet bağlamında olumlu etkiler uyandırdı.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı