• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

EĞİTİM

Petlas'ta Yoğun Katılımlı Yeni Üye Eğitimi

Kırıkkale Şubemize bağlı olan Petlas işyerinde “Yeni Üye Eğitimi” gerçekleşti. Eğitim programının açılışını Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik yaptı.

08.02.2017

Kırıkkale Şubemizin kapsamında bulunan Petlas işyerinde yeni üyelerimize 7 Şubat Salı günü 150 üyemize, yeni üye eğitimi verildi. Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in açılış yaptığı eğitim programında Kırıkkale Şube Başkanımız Recep Sefer, Şube Başkan Yardımcılarımız Murat Kaya ve Cevdet Karabıyık da yer aldı.

Petrol-İş Sendikası Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından verilen eğitime işçilerin ilgisi yoğun oldu.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı