• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Polimer İşyerinde Grev İlanı Asıldı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu Polimer işyerinde Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik'in katılımıyla grev ilanı asıldı.

14.03.2017

İstanbul 1 Nolu Şubemizin bağlı olduğu Polimer Kauçuk Ve Pazarlama San. A. Ş. işyerinde Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik, İstanbul 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Baranlı ve Şube Yönetimi, Trakya Şube Başkanımız Ercan Yavuz ve Şube Yönetimi ve temsilcilerimiz tarafından grev ilanı 13 Mart Pazartesi günü panoya asıldı. Grev ilanı asılırken yüzlerce üyemiz coşkuyla slogan atıp taleplerini haykırdı.
Ardından Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik tarafından üyelerimize bilgilendirme yapıldı.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı