• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

ŞUBE TEMSİLCİLER KURULU

Trakya Şubemizin Temsilciler Kurulu Yapıldı

Trakya Şubemizin Temsilciler Kurulu, Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova'nın katılımıyla gerçekleşti.

06.03.2017

Trakya Şubemizin Temsilciler Kurulu toplantısı 6 Mart Pazartesi günü Trakya Şubemizde yapıldı. Genel Başkanımız  Ali Ufuk Yaşar, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova'nın katılımıyla gerçekleşen toplantıda Trakya Şube Başkanımız Ercan Yavuz, Başkan Yardımcılarımız Ümit Ormancı, Mehmet Kaya ve işyeri temsilcileri de yer aldı. Toplantının açılış konuşmasını Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar yaptı. Ardından toplu iş sözleşmeleri görüşmelerine, işyerlerinde yaşanan sorunlara, ülke ve sendika gündemine dair değerlendirmeler yapıldı.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı