• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Zentivada TİS İmzalandı

Trakya Şubemiz kapsamında olan Zentiva Sağlık Ürünleri San. ve TİC A.Ş işyerinde 2017-2018 dönemini kapsayacak toplu iş sözleşmesi 12 Mayıs Cuma günü imzalandı.

16.05.2017

İmzalanan sözleşme sonrası Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Trakya Şube başkanımız Ercan Yavuz, Trakya Şube Başkan Yardımcılarımız Ümit Ormancı ve Mehmet Kaya 15 Mayıs Pazartesi günü Zentiva işyerine giderek, Zentiva çalışanı üyelerimizle bir araya geldiler. Ziyarette Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova üyelerimize imzalanan toplu iş sözleşmesi hakkında bilgi verdi.

Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova ve Sanofi Avrasya Endüstriyel Operasyonlar Başkanı İlker Durgun taraflara hayırlı olmasını dilediler.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı