• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Şubeler

  • Adana Şube
    Kayalıbağ Mah. Avukat K. Tekerek Sok. Arıkan İş Merkezi K:3 D:13 ADANA
    Tel: 0322 352 38 55
    Fax: 0322 352 10 06
    e-mail: adana@petrol-is.org.tr
  • Adıyaman Şube
    Sıratut Mah. Erden Cad. No:15 Kat:2 ADIYAMAN
    Tel: 0416 213 69 74
    Fax: 0416 214 34 13
    e-mail: adiyaman@petrol-is.org.tr
  • Aliağa Şube
    Kazım Dirik Mah. Lozan Cad. No: 54 Aliağa- İZMİR
    Tel: 0232 616 19 87-616 70 30
    Fax: 0232 616 93 33
    e-mail: aliaga@petrol-is.org.tr
  • Ankara Şube
    Adakale Sok. No:6 Yenişehir- ANKARA
    Tel: 0312 435 35 79 - 435 87 75
    Fax: 0312 435 87 69
    e-mail: ankara@petrol-is.org.tr
  • Bandırma Şube
    Haydar Çavuş Mah.Evyapan Sok. Evyapan İş Hanı No:4/3 BANDIRMA
    Tel: 0266 718 38 62
    Fax: 0266 715 05 76
    e-mail: bandirma@petrol-is.org.tr
  • Batman Şube
    Akyürek Mah. 32. Cad. No:71 BATMAN
    Tel: 0488 213 10 76
    Fax: 0488 213 10 67
    e-mail: batman@petrol-is.org.tr
  • Bursa Şube
    Doğanbey Mah. Haşim İşcan Cad. Tuğsa İş Merkezi No:9/89 Kat:7
    Tel: 0224 220 20 29
    Fax: 0224 220 81 34
    e-mail: bursa@petrol-is.org.tr
  • Gebze Şube
    Hacı Halil Mah. 1212 Sok. Bostan İş Hanı Kat:3 Gebze- KOCAELİ
    Tel: 0262 641 45 58
    Fax: 0262 641 31 12
    e-mail: gebze@petrol-is.org.tr
  • İst.1 Nolu Şube
    Millet Cad. Dr. Adnan Adıvar Sok. No: 22/1 Aksaray-İSTANBUL
    Tel: 0212 589 13 12
    Fax: 0212 589 13 15
    e-mail: istanbul1@petrol-is.org.tr
  • İst.2 Nolu Şube
    Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Şehzade Sk. Ekşioğlu İş Merkezi No:6/2 Kartal/İSTANBUL
    Tel: 0216 306 61 06- 0216 306 57 03
    Fax: 0216 306 61 07
    e-mail: istanbul2@petrol-is.org.tr
  • İzmir Şube
    Şehit Fethi Bey Cad. No:43 K:2 D:201 99 Basamak İş Merkezi İZMİR
    Tel: 0232 483 71 90- 425 96 27
    Fax: 0232 484 25 34
    e-mail: izmir@petrol-is.org.tr
  • Kırıkkale Şube
    Yeni Doğan Mah. Namık Kemal Cad. No:5/2 KIRIKKALE
    Tel: 0318 218 36 78
    Fax: 0318 218 7390
    e-mail: kirikkale@petrol-is.org.tr
  • Kocaeli Şube
    Kemal Paşa Mah. Ankara Cad. Çağlayan İş Merkezi No:3 K:4 D:23-24
    Tel: 0262 321 13 83
    Fax: 0262 321 41 13
    e-mail: kocaeli@petrol-is.org.tr
  • Mersin Şube
    Hastane Cad. MER-İN İş Merkezi B Blok Kat: 4 No: 31 Akdeniz/MERSİN
    Tel: 0324 336 54 42
    Fax: 0324 336 22 25
    e-mail: mersin@petrol-is.org.tr
  • Trakya Şube
    Belediye Karşısı Güngör İş Hanı Kat: 4 Lüleburgaz- KIRKLARELİ
    Tel: 0288 417 21 96- 417 17 08
    Fax: 0288 417 21 96
    e-mail: trakya@petrol-is.org.tr
  • Düzce Örg. Bürosu
    Cedidiye Mah. Necip Güney Sok. Saraçoğlu Apt. No:5/1 DÜZCE
    Tel: 0380 524 22 77
  • Kırşehir Temsilciliği
    Bekir Kadı Mah. Eski Ankara Cad. Mermerler Apt. No:1 Kat:1 KIRŞEHİR
    Tel: 0386 212 16 41
  • Çerkezköy Lokali
    BAHÇELİEVLER MAH. PINAR BULVARI DURU APARTMANI NO:22/14 KAPAKLI ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
    Tel: Nesim Aksakal: 0532 417 75 75
  • Gaziantep Örgütlenme Bürosu
    İncilipınar Mah. 4 No'lu Cad. Sait Sayın İş Merkezi Kat: 4 No: 56 Gaziantep
    Tel: 0342 215 16 08
    e-mail: halil_gumustekin@hotmail.com