• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Haberler

 • Standard Profil Yöneticilerinden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

  3 Ekim Salı günü Düzce ve Manisa Şubelerimizin örgütlü olduğu Standard Profil işyeri Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Alp Geissler ile Türkiye Endüstriyel İlişkiler ve Manisa İnsan Kaynakları Müdürü Bülent Atay Genel Başkanımız Süleyman Akyüz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Baranlı’yı Genel Merkezimizde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette SP İşletmesi ve Petrol-İş arasındaki ikili ilişkiler ile üyelerimizin çalışma koşullarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Oldukça verimli geçen görüşme iyi niyet dilekleri ile sona erdi.
 • Ankara Şubemize Ziyaret

  Petrol-İş Çankırı Şube Başkanımız Halil İbrahim TOPCU ve Şube Başkan Yardımcımız Murat DANACI, Ankara Şubemizin yeni yönetimine, 29 Eylül 20223 tar...
 • Manisa Şubemizden Genel Merkez Ziyareti

  Sendikamız Manisa Şube Yönetimi ve şubemizde örgütlü işyeri temsilcilerden oluşan heyet 29 Eylül Cuma günü sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Süleyman Akyüz, Genel Sekreter Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreter Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar'ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Merkez Yöneticilerine tebriklerini ileten Manisa Şube Heyeti, kendilerine görevlerinde bir kez daha başarılar dilediler. İyi dileklerin iletilmesi ile görüşmeler sona erdi.
 • Kırıkkale Şube Heyetinden Genel Merkez Ziyareti

  Sendikamız Kırıkkale Şube Yönetimi ve şubenin örgütlü olduğu Petlas, Tüpraş, MKEK Barut Fabrikası ve BOTAŞ işyeri temsilcilerden oluşan heyet 29 Eylül Cuma günü sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Süleyman Akyüz, Genel Sekreter Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreter Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar'ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Merkez Yöneticilerine tebriklerini ileten Kırıkkale Şube Heyeti kendilerine görevlerinde bir kez daha başarılar dilediler. İyi dileklerin iletilmesi ile görüşmeler sona erdi.
 • Genel Başkanımıza Ziyaret

  29 Eylül Cuma Perşembe günü Kırıkkale Şubemizin örgütlü olduğu, Petlas işyeri İnsan Kaynakları Müdürü Emrah Cihan, İnsan kaynakları Şefi Şeref Ünsal ile Kiplas Genel Sekreteri Av. Z. Ulaş Yıldız Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’ü makamında ziyaret etti. Heyet 29. Olağan Genel Kurul sonrası yeniden Genel Başkan seçilen Süleyman Akyüz'e tebriklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi. Genel Başkanımıza bu ziyarette Kırıkkale Şube Başkanımız Mehmet Doğan, Şube Başkan Yardımcımız (Mali) Mesut Güdük ile Petlas işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. Ziyarette Petlas ve Petrol-İş arasındaki ikili ilişkiler ile üyelerimizin çalışma koşullarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Oldukça verimli geçen görüşme iyi niyet dilekleri ile sona erdi.
 • Merkez Yöneticilerimize Tebrik Ziyareti

  Trakya Şube Başkan Yardımcımız Ramazan Gürgür (Mali) ile As Silver Cup İşyeri temsilcimiz Sercan Kalamaz 28 Eylül Perşembe günü, Merkez Yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz ve Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Kaya ile biraraya gelen Gürgür ve Kalamaz 29. Olağan Genel Kurul sonrası merkez yönetimine görevlerinde başarılar dilediler. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz de Trakya Şube Başkan Yardımcımız Ramazan Gürgür ve temsilcimiz Kalamaz’a nezaket dolu bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 • Ankara Şubemizden Merkez Yöneticilerimize Hayırlı Olsun Ziyareti

  Ankara Şube Başkanımız Murat Yıldırım, Başkan Yardımcılarımız Engin Pekşen, İsmet Özen (Mali) 28 Eylül Perşembe günü Genel Merkez Yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sendikamız Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Genel Sekreteri Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreteri Mehmet Kaya ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar ile biraraya gelen Ankara Şube Yöneticilerimiz 29. Olağan Genel Kurul sonrası seçilen yeni merkez yönetimine görevlerinde başarılar dilediler. Ankara Şube Yöneticilerimiz Merkez Yöneticilerimize birer hatıra plaketi hediye etti. Görüşmeler iyi dileklerin iletilmesinin ardından sona erdi.
 • ABC Kimya İşçileri Sendikası ile İkili Görüşme

  Brezilya ABC Kimya İşçileri Sendikası ile sendikamız Genel Merkez Yönetimi 26 Eylül Salı günü bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede ikili ilişkilerin devam ettirilmesi ve geliştirilmesi vurgusu öne çıktı.
 • Trelleborg’da Toplu Sözleşme İmzalandı

  Gebze Şubemiz kapsamında bulunan Trelleborg iş yerinde toplu iş sözleşmesi 26 Eylül Salı sabaha kadar süren toplantı sonucunda imzalandı.
 • Dünya Kimya ve İlaç Sendikaları Toplantısı Başladı

  Petrol-İş’in ev sahipliğinde yapılan Dünya Kimya ve İlaç Sendikaları toplantısı 40 ülkeden 200 sendikacının katılımıyla başladı. Toplantıda küresel düzeyde sendikal örgütlenmenin güçlendirilmesi, ortak mücadele imkanlarının yaratılmasına ilişkin başlıklar tartışılıyor.

Sayfalar