• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Ankara Şubemizde Plaket Töreni

13.02.2019

13 Şubat 2019 Çarşamba günü BOTAŞ Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilcilik Odamızda, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Serdar KACIR, İç Denetim Daire Başkanı Arslan GÜNAYDIN, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Fahri KANDAZ, Şube Başkanımız Ali Haluk KOŞAR, Başkan Yardımcımız Sabri POLAT, Merkez Denetim Kurulu Üyemiz Yavuz KATIRANCI, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Erol GÜNTUTMAZ, İşyeri Sendika Baştemsilcimiz Erdal BAĞCI, Temsilcimiz Mehmet KARAASLAN  ve üyelerimizin yoğun katılımıyla uzun yıllar İşyeri Sendika Baştemsilciliği yapmış olan Fahrettin ÖZKAN ve üyelerimizin emekli olması nedeniyle kendilerine plaket verilmiştir. Ayrıca yeni dönem toplu-iş sözleşmesi görüşmeleri öncesi üyelerimize bilgilendirme yapılmıştır.

Toplantı sonrası İnsan Kaynakları Daire Başkanı Serdar Kacır yöneticilerimz tarafından ziyaret edilerek işyerimizdeki sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı