• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

DYO Boya İşyerinde Skala ve Bant Ücret Farkları Dağıtıldı

05.04.2018

İzmir Şubemize bağlı bulunan Dyo Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. ile Turgutlu Toz Boya Fabrikasında  2017 Mayıs ayında imzalanan TİS sonrası yapılan skala ve bant ayarlamasından ortalama 300 üyemiz faydalanmış 02 Nisan 2018 tarihinde ücret farkları işveren tarafından yatırılmıştır.

Ortalama 3 milyon dağıtılan üyelerimizi Şube Başkanımız A.Gani Gündoğdu fabrika Sendika Temsilciliği odasında ziyaret etmiştir. Üyelerimiz  memnuniyetlerini ve teşekkürlerini Başkanımıza iletmişlerdir.

Tüm üyelerimize hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan A.Gani Gündoğdu 2018 yılı sonlarında  başlayacak olan yeni dönem TİS hakkında bilgi verdi.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı