• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Standard Profil İşyerinde

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar Düzce Şubemizin örgütlenme mücadelesini yeni tamamladığı Standard Profil Ege işyerindeki üyelerimizle, Sendikal Eğitim Programı vesilesiyle Manisa'da bir araya geldi.

13.03.2019

Düzce Şubemizin yeni örgütlendiği Manisa Standard Profıl işyerindeki üyelerimize 11 Mart Pazartesi günü  sendikal eğitim verildi. Eğitim Programına Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Düzce Şube Başkanımız Muzaffer İşık, Düzce Şube Başkan Yardımcılarımız İbrahim Çelik ve Mustafa Emel ve İcra Kurulu üyesi  katıldı. Genel Başkanımız üyelerimizi sendikal gündem ve örgütlenme süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı