• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

GenveOn İlaç Yöneticilerinden Genel Başkanımıza Ziyaret

İstanbul 1 Nolu Şubemizde örgütlü Generica İlaç işyeri yöneticileri 14 Eylül Pazartesi günü sendikamıza bir ziyaret gerçekleştirdiler.

14.09.2020

14 Eylül Pazartesi günü İstanbul 1 Nolu Şubemizde örgütlü GenveON İlaç işyeri Fabrika Direktörü Ali Oben Baykal ile işyeri Ceo’su Erhan Baş Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkanımız ile  GenveOn İlaç Yöneticileri ülke gündemi ve Petrol-İş ile Generica ilaç arasındaki ilişkiler hakkında ayrıntılı görüşme yaptılar.

Ali Oben Baykal ve Erhan Baş sendikamızın 70. yılı dolayısıyla Genel Başkanımızı tebrik ettiler. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz de Generica İlaç ailesine yaptıkları nezaket ziyareti sebebiyle teşekkürlerini iletti.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı