• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

İstanbul 1. Bölge Millletvekili Adayı Mustafa Öztaşkın'dan Ziyaret

Petrol-İş Sendikası Eski Genel Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayı Mustafa Öztaşkın genel merkezimizi 5 Haziran Salı günü ziyaret etti.

05.06.2018

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Eğitim ve Örgütlenme Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik tarafından karşılanan Petrol-İş Sendikası Eski Genel Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Öztaşkın, sendika çalışanlarına yaklaşan seçimlerle ilgili çalışmalarını ve partisinin yerel seçim politikası hakkında bilgi verdi.

Genel Merkez Yöneticilerimiz seçim çalışmalarında, İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayı Mustafa Öztaşkın’a başarı dileğinde bulundular.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı