• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

MKE’de Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

Ankara ve Kırıkkale Şubelerimizin örgütlü olduğu, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu için toplu iş sözleşmesi görüşmeleri Ankara’da MKE Genel Müdürlüğü'nde 5 Nisan Cuma günü başladı.

05.04.2019

MKE Kurumu Bünyesinde, Ankara ve Kırıkkale Şubelerimizin örgütlü olduğu “Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası Müdürlüğü” işyeri ile “Barut Fabrikası Müdürlüğü” işyeri için yeni dönem toplu iş sözleşmesi Ankara’da MKE Genel Müdürlüğü’nde yapıldı. MKE Genel Müdürlüğü'nde  yapılan toplantıya Genel Başkanımız, MKE yöneticileri, TÜHİS yetkilileri, şube başkanlarımız, başkan yardımcılarımız ve temsilcilerimiz katıldı.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı