• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Mutlu Akü ve Mutlu Plastik'te TİS İmzalandı

Sendikamız İstanbul 2 Nolu şubesinde örgütlü Mutlu Akü ve Mutlu Plastik işyerlerinde devam eden toplu iş sözleşme görüşmeleri tarafların anlaşmasıyla sonuçlandı.

11.03.2020

İstanbul 2 Nolu Şubemizde örgütlü Mutlu Akü ve Mutlu Plastik işyerleri ile sendikamız arasında devam eden toplu iş sözleşme görüşmeleri, 10 Mart  gece geç saatlarde tarafların anlaşmasıyla sona erdi. Mutlu Akü ve Mutlu Plastik işyerleri sendikamız arasındaki TİS görüşmeleri yaklaşık 3 aydır devam ediyordu.

Toplu sözleşme görüşmelerinin son oturumunda sendikamız Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Genel Sekreteri Salih Akduman, Genel Mali Sekreteri Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ile Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut da yer aldı. 

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı