• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Solar İşyerinde TİS Bilgilendirme Toplantısı

18.07.2019

Bursa Şubemizin yeni örgütlendiği işyerlerinden Solar Patlayıcı Maddeler A.Ş.’de Toplu iş sözleşmesinin imzalanması üzerine,Şube Başkan Yardımcımız Hüseyin Gürkaş, Başkan Yardımcımız (mali) Ersin Birgül ve işyeri temsilcilerimiz iş yerine giderek üyelerimize sözleşme hakkında açıklama yaptılar.

Şube Başkan Yardımcımız Hüseyin Gürkaş imzalanan bu sözleşmenin Sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu. İşyeri temsilcilerimiz de bu sözleşmenin imzalanmasında emeği geçen Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Başkanımız Erhan Yakışan, Başkan yardımcımız Hüseyin Gürkaş ve Başkan yardımcımız (mali) Ersin Birgül'e üyelerimiz adına teşekkür ettiler. 

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı