• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Temsilci/Yönetici eğitimlerinin ikincisi başlıyor

Şubelerimizde ilk kez göreve gelen temsilci ve yöneticilerin katıldığı 2011 yılı Güz Dönemi Temsilci/Yönetici seminerlerinin ikincisi, 19-23 Aralık 2011 tarihleri arasında yapılacak.
EĞİTİM SERVİSİ
12.12.2011

Şubelerimizde ilk kez göreve gelen temsilci ve yöneticilerin katıldığı 2011 yılı Güz Dönemi Temsilci/Yönetici seminerlerinin ikincisi, 19-23 Aralık 2011 tarihleri arasında yapılacak. Bu eğitim de pazartesi günü başlayacak, ancak, katılımcıların en geç 18 Aralık pazar günü akşamına kadar otele yerleşmeleri gerekiyor.

Eğitimler, Genel Merkez salonlarında yapılacağı için, Genel Merkeze yürüme mesafesinde bir otelle anlaşma yapıldı. Dersler, her gün saat 9.30'da başlayacak. Tüm dersler, Cuma günü öğlen saat 12.00'de son bulacak.

Tüm katılımcıların beş gün boyunca iyi bir eğitim süreci geçirmelerini dileriz.

 

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı