• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Türk Harb-İş Kocaeli Şubesi Sendikamızda

Türk-İş’e bağlı Türk-Harb-İş Kocaeli Şubesi Yöneticileri sendikamızı ziyaret etti.

15.09.2020

15 Eylül Salı Günü Türk-Harb-İş Kocaeli Şube Başkanı Korkut Gökbayrak, Şube 2. Başkanı Selami Bulut, Şube İdari Sekreteri Remzi Köstence, Şube Mali Sekreteri Nusret Subaşı, Şube Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Hasan Koçak,  Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’ü ziyaret ettiler. Bu ziyarette Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’e Genel Sekreterimiz Salih Akduman, Genel Mali Sekreterimiz Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda, Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut da eşlik etti.

Türk-Harb-İş Kocaeli Şubesi yöneticilerinin gerçekleştirdiği ziyarette emeğin güncel sorunlarına dair değerlendirmelerde bulunuldu. Heyet ayrıca sendikamızın 70.yılının da hayırlı olmasını diledi. Nezaket dolu bu ziyaretleri ve temennileri için Genel Başkanımız Süleyman Akyüz heyete teşekkürlerini iletti.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı