• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Pulver’de Direniş Dördüncü Ayını Geride Bıraktı

Gebze Şubemiz öncülüğünde devam eden Pulver Direnişi 120. gününde. Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda bugün direniş alanını ziyaret ederek şube yönetimi ve üyelerimizle biraraya geldi.

Toros Tarım’da TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Adana ve Mersin Şubelerimizin örgütlü olduğu Toros Tarım işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 1 Aralık Perşembe günü genel merkezimizde yapıldı.

Şişecama bağlı Soda, Krom ve Tuz fabrikaları İşletmesi’nde TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Mersin Şubemizin örgütlü olduğu Şişecama bağlı Soda, Krom ve Tuz fabrikaları İşletmesi’nde yeni dönem toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 30 Kasım Çarşamba günü sendikamız genel merkezinde yapıldı

Yeni Örgütlendiğimiz 3M İşyerinde TİS İmzalandı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin yeni örgütlendiği 3M Inovasyon Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. işyerinde, grevin başlamasına saatler kala 29 Kasım Salı akşam saatlerinde anlaşma sağlandı.

Beşinci Grup Genel Temsilci Eğitimi Sona Erdi

31 Ekim 2022 tarihinde başlayan Genel Temsilci Bilgi Tazeleme Eğitimleri beşinci grup dersleri ile devam ediyor. 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan beşinci grup eğitimi başarıyla sona erdi. Sendikamız Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri eğitimin son gününde temsilcilerimizle bir araya geldi.

Durden İşyerinde TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Durden Plastik Ürün ve Yapışkan Film Tic. ve San. A.Ş işyerinde TİS taslak çalışması genel merkezimizde 29 Kasım 2022 tarihinde yapıldı.

Recticel’de TİS Taslak Çalışması Yapıldı

İstanbul 2 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu Recticel Teknik Sünger İzolasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş işyerinde yeni dönem TİS taslak çalışması genel merkezimizde 29 Kasım Salı günü yapıldı.

Sendikayı SASA’dan Çıkarmaya Gücünüz Yetmeyecek!

Sendikamız Adana Şubesi tarafından 28 Kasım Pazartesi günü Erdemoğlu Holding’e ait SASA işyeri önünde kitlesel bir basın açıklaması yapıldı.

Sayfalar