• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Poliya Polyester'den İşten Çıkartılan Üyelerimiz İçin Basın Açıklaması

21 Şubat Çarşamba  günü Trakya Şubemizin yeni örgütlendiği Poliya işyerinde, Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova'nın katılımıyla işverenin sendikasızlaştırma ve işten atma yönelimlerine karşı bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Aktif Üye Eğitimi Başladı

Sendikamızın sendikal harekete ilgi duyan genç üyelerimizden yeni aktivistler yetiştirmek üzere düzenlediği “Aktif Üye Eğitimi” başladı.

Çukurova Göz Hastanesi İle Kurumsal Anlaşma

21 Şubat 2018 tarihinde sendikamız ile Adana Çukurova Göz Hastanesi arasında şubemizde üyelerimizin faydalanmaları için indirim anlaşması imzalanmıştır.

Üyemiz Ahmet Kurt Vefat Etti

Kırıkkale Şubemizin örgütlü olduğu Petlas işyerinde çalışan üyemiz Ahmet Kurt 19 Şubat Pazartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi 21 Şubat Çarşamba günü öğle namazına müteakip

Ravago İşyerinde Temsilcilik Seçimi Yapıldı

Aliağa Şubemiz Genel Kurulunun ardından yapılması esas olan temsilcilik seçimlerinin ilkini örgütlü olduğu Ravago işyerinde 15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

Star Rafinerisi'nde Temsilcilik Seçimi Yapıldı

Aliağa Şubemiz Genel Kurulunun ardından yapılması esas olan temsilcilik seçimlerinin ikincisini örgütlü olduğu Star Rafinerisi işyerinde 19 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdi.

Genel Yönetim Sekreterimizden Düzce Şubemize Ziyaret

Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut 19 Şubat Pazartesi günü Düzce Şubemizi ziyaret etti. Yapılan ziyarette Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Şube Başkanımız Muzaffer İşık ve Şube Başkan Yardımcımız İbrahim Çelik ile sendika ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sayfalar