Gebze Şubemizin yeni örgütlendiği Steep Tr işyerinde toplu iş sözleşmesi 1 Temmuz Pazartesi günü Genel Merkezimizde yapılan toplantı neticesinde imzalandı. Toplantıya Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, Genel Sekreterimiz Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda, Steep Tr Genel Müdürü Kubilay Şimşek, Av. Abdullah Gürhan, Gebze Şube Başkanımız Şivan Kırmızıçiçek, Başkan Yardımcılarımız Dursun Karataş, Dönmez Aytekin (Mali) Toplu İş Sözleşmesi Servisi Uzmanımız Melis Akkuzu, Toplu İş Sözleşme Servisi Uzman Yardımcımız Serkan Gümüşbaş ile İşyeri Temsilcimiz Fuat Turan yer aldı.
İmzalanan Steep Tr toplu iş sözleşmesinin taraflara, üyelerimize ve örgütümüze hayırlı olmasını diliyoruz.
Sendikamız eski Genel Başkanlarından Mustafa Öztaşkın’ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindiden sonra (26 Haziran 2024) Bodrum-Gümüşlük Merkez Mezarlığına defnedilecektir.
Merhumeye Allah'tan rahmet, başta Mustafa Öztaşkın olmak üzere Öztaşkın ailesine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Merkez Yönetim Kurulu adına
Süleyman Akyüz
Genel Başkan