• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Eğitim

Aktif Üye Eğitimi Başladı

Sendikamızın sendikal harekete ilgi duyan genç üyelerimizden yeni aktivistler yetiştirmek üzere düzenlediği  “Aktif Üye Eğitimi” başladı.

16.03.2016

Genel Merkezimizin Örgütlenme ve Eğitim Sekreterliği tarafından hazırlanıp Eğitim Servisimiz uzmanları tarafından verilen 3 aşamalı Aktif Üye Eğitim programının ilki Yalova'da başladı. 4 grup halinde toplam 160 üyemizin katılacağı Aktif Üye Eğitiminin açılışına Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik katılarak, eğitime katılan üyelerimize hitap edip bilgi alışverişinde bulundular.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı