• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

DEMOKRASİMİZE YÖNELEN TERÖR SALDIRILARINI LANETLİYORUZ!

Merkez Yönetim Kurulumuz, CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik ve bugün Cizre'deki saldırıları kınayan bir açıklama yaptı.

Kırıkkale Şube Temsilciler Kurulu Yapıldı

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Kırıkkale Şubemizin salonunda gerçekleşen toplantıya katıldı.

Merkez Yöneticilerimizden MKE Barut Fabrikası'na Ziyaret

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut Kırıkkale'ye giderek bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar Tüpraş Kırıkkale Rafinerisi'nde Çalışan Üyelerimize Hitap Etti

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, 25 Ağustos  Perşembe günü Kırıkkale'de bulunan, TÜPRAŞ Kırıkkale Rafinerisi'nde çalışan üyelerimizle biraraya geldi.

Adana Bölge Jandarma Komutanlığı'na Ziyaret

Adana Şubemiz 24 Ağustos Çarşamba günü sendikalar ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte Adana Bölge Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Gemlik Gübre'ye Grev Ziyareti

DİSK Güney Marmara Bölge Temsilcisi Ayhan Ekinci, KESK Şubeler Platformu, BES Bursa Şube Başkanı Süleyman Ayılmaz, ESM Bursa Şube Başkanı Uğur Üçöz, SES Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi M.Ali Çimen,

Gemlik Gübre'de Pazartesi Günü Greve Çıkılacak

Bursa Şubemize bağlı Gemlik Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren Gemlik Gübre San. A.Ş.

Üyemiz Abdulkadir Okcu Vefat Etti

Ankara Şubemizin örgütlü olduğu TPAO Araştırma Merkezinde Elektronikçi kadrosunda çalışan üyemiz Abdulkadir Okcu 18 Ağustos 2016 tarihinde vefat etmiştir.

Sayfalar