• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Yüreğimize 12 Ateş Düştü...

Merkez Yönetim Kurulumuz, Adana-Aladağ’da bir kız öğrenci yurdunda yaşanan felaketle ilgili açıklama yaptı.

Ankara Şubemize Ziyaret

29 Kasım Salı günü  Metalworker's Union of Federetion of Bosnai and Herzegovina Sendikası Başkanı Melez Bajro ve beraberindeki heyet Ankara Şubemizi ziyaret etti.

Dyo Boya'da TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Gebze ve İzmir Şubemizin örgütlü olduğu Dyo Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Petkim ve Star Rafinerisinde TİS Taslak Çalışmaları Yapıldı

Aliağa Şubemizin örgütlü olduğu Petkim Petrokimya Holding A.Ş ve Star Rafinerisi işyerinde 2017-2018 dönemini kapsayacak olan toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 24 Kasım 2016 tarihinde Aliağa'da

TİS Uzmanımız Tuğçe Kalyoncu'nun Babası Şenol Özserbes Vefat Etti

Sendikamız toplu iş sözleşmesi uzmanlarından Tuğçe Kalyoncu'nun babası geçirdiği kalp krizi sonucu 29 Kasım Salı günü vefat etmiştir.

Ankara Şubemizden Ziyaret

Ankara Şube Başkanımız Şuayip Gül, Şube Başkan Yardımcılarımız Sabri Polat ve Baki Turhan 28 Kasım Pazartesi günü BOTAŞ Konya Şube Müdürlüğü işyerini ziyaret ettiler.

TÜPRAŞ’ta TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Aliağa, Batman, Kırıkkale ve Kocaeli şubelerimizin örgütlü olduğu TÜPRAŞ’ta toplu iş sözleşmesi taslak çalışması genel merkez yöneticilerimiz, şube başkanlarımız, başkan yardımcılarımız ve temsilcilerimizin katılımıyla 29 Kasım Salı günü yapıldı.

Plascam Plastik'te TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Plascam Plastik Oto Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş işyerinde 28 Kasım Pazartesi günü 2017-2018 dönemini kapsayacak olan toplu iş sözleşmesi için TİS taslak çalışması genel

Sayfalar