• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Tüpraş Bakım ve İnşaat Bölümünde Çalışan Üyelerimiz Sendikamızda

9 Ekim Cuma günü Petrol-İş Sendikası Kocaeli Şubesi'nin örgütlü olduğu Tüpraş İzmit Rafineri Bakım Müdürlüğü Enstrüman Atölyesi ve İnşaat Bölümü'ndeki temsilcilerimiz ve üyelerimiz Genel Başkan Ali Ufuk Yaşar ve Genel Yönetim Sekreteri Ünal Akbulut'u ziyaret ettiler, görevlerinde başarılar dilediler.

Merkez Yöneticilerimize Ankara Şubemizden Tebrik Ziyareti

Ankara Şube Başkanımız Şuayip Gül, Şube Başkan Yardımcımız Sabri Polat, Şube Başkan Yardımcımız (Mali) Baki Turhan ve Pakpen temsilcilerimizden oluşan bir heyet, 9 Ekim Cuma günü sendika merkezimizi ziyaret ettiler. Şube yönetimimiz ve temsilcilerimiz, Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut'a görevlerinde başarılar diledi.

Merkez Yöneticilerimiz Kubilay Boya'daydı

8 Ekim Perşembe günü İzmir Dikili'de temel atma törenine katılan merkez ve şube yöneticilerimiz, aynı gün Aliağa şubemizin yaklaşık dört aydır örgütlenme mücadelesi verdiği Kubilay Boya'daki üyelerimizi ziyaret etti.

Pakpen'de Tis Taslak Çalışması Yapıldı

Ankara Şubemiz kapsamındaki Pak-Pen Plastik Boru ve Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş işyeri için TİS Taslak çalışması genel merkezimizde 9 Ekim tarihinde yapıldı.

Bursa Şubemizden Üyemiz Ender Umutlu Vefat Etti

Bursa Şubemize bağlı  Faurecia Polifleks işyerinde çalışan üyemiz Ender Umutlu dün gece yarısı kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.

BOTAŞ Genel Müdürlüğü'nde Yeni Üye Eğitimi

Ankara şubemizin kapsamında bulunan BOTAŞ Genel Müdürlüğü işyerimizde yeni üyelerimize yönelik Eğitim Uzmanımız İsmail Hakkı Kurt tarafından 7 Ekim Çarşamba günü yeni üye eğitimi yapıldı.

Kocaelispor Başkanı ve CHP Kocaeli Meclis Üyesinden Ziyaret

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ile CHP Kocaeli Meclis üyesi Uğur Koştur Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar'ı 7 Ekim tarihinde ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Kocaelispor Başkanı Yavuz Genel Başkan Ali Ufuk Yaşar'a Kocaelispor'un takım formasını hediye etti.

Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yelmenoğlu Sendikamızda

Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yelmenoğlu, 5 Ekim Pazartesi günü yeni dönem için Genel Başkanımızı ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Erkut ve Yelmenoğlu'na iyi dileklerinden ve temennilerinden dolayı teşekkür etti.

Sayfalar

 

PETROL-İŞ SENDİKASI BASIN AÇIKLAMASI TERÖRÜ VE TERÖRİSTLERİ BİR KEZ DAHA LANETLİYORUZ...

10 Ekim 2015 tarihinde Ankara’da yapılması planlanan yürüyüşe katılacak sivil toplum kuruluşlarına karşı yapılan alçakça saldırıyı planlayan, teşvik eden, yapan  her kim veya  kimlerse nefretle kınıyoruz... Düşüncenin bireysel veya toplumsal olarak ifade edilmesini engellemeye dönük bu tür hareketler,  birlik ve beraberliğimizin bir an önce sağlanmasının önemine olan inancımızı sarsamayacaktır". Petrol-İş Sendikası her türlü düşüncenin özgürce ifade edilmesini ülkemizin zeng...
devamı