• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımıza Ziyaret

Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Sami Erol, İnsan Kaynakları Müdürü Gökmen Turan Genel Başkanımızı makamında ziyaret ettiler.

17.05.2017

17 Mayıs Çarşamba günü Bursa Şubemizin örgütlü olduğu AKTAŞ Hava Süspansiyon Sistemleri işyeri Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Sami Erol, İnsan Kaynakları Müdürü Gökmen Turan ve Av. İlhan Doğan  Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar'ı makamında ziyaret ettiler.  Ziyarette Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Bursa Şube Başkanımız Erhan Yakışan da yer aldı. Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar bu nezaket dolu ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkürlerini iletti.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı