• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

TPI 2 KANAT FABRİKASINDA 8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

09.03.2017

İzmir Şubemiz kapsamında Menemen Serbest Bölgede kurulu bulanan TPI KOMPOZİT KANAT 2 Üretim San. ve Tic. A.Ş.  fabrikasında 24 kadın üyemizle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlandı.

İzmir Şube Başkanımız A.Gani Gündoğdu 8 Mart'ın tarihçesini üyelerimize anlattıktan sonra Başkan Yrd. Orhan Zengin, Başkan Yrd. Mali Özgür Şadi, işyeri İnsan Kaynakları Müdürü Emre OĞUZ ve iş yeri temsilcileriyle beraber üyelerimize karanfil dağıtıp, tüm kadın üyelerimize hediye olarak alınan fularlar verildi ve  8 Mart pastası kesildi.

Kutlamalar sonrası heyet iş yeri Genel Müdürü Şenol Bircan ile bir araya gelerek işyeri sorunları hakkında sohbet edip çay içtiler.

Tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü İzmir Şubemiz olarak kutluyoruz.

 

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, üyelerimize yönelik bir mesaj yayınladı.

Değerli üyelerimiz, Sendikal mücadelemizi ve faaliyetlerimizi ülkemiz oldukça hassas günlerden geçerken sürdürüyor,  üyelerimizin hak ve menfaatlerini en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışmaya devam ediyoruz. Zor koşullarda çalışanların haklarını korumak ve demokrasinin olmazsa olmazı olan “örgütlü toplum”un gereğini yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Yarın milli bayramlarımızdan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm yurtta kutlayacağız. Bu vesileyle ülkemizi empery...
devamı