• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Adıyaman Şubemizden Anlamlı Ziyaret

06.12.2018

Adıyaman Şube Yöneticilerimiz 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Adıyaman Şubemize bağlı işyerlerini ziyaret ederek üyelerimizle sohbet etme imkanı buldular ve hediye takdiminde bulundular.
Adıyaman Şube Başkanımız Ali Tirpan yaptığı ziyaret esnasında “Her insan bir engelli adayıdır. Biz, ailemiz, çocuklarımız  ve çevremizde gördüğümüz herkes birer  engelli adayıdır.Engelli olmak bir tercih değildir engelli insanlarla birlikte yaşamak ise bir ayrıcalık bir erdemliliktir. Bu erdemi kaybeden insanlığını da kaybeder. Çevremizdeki engelli varlığını unutmamak yaşam ve yönetim tarzımızda onlara bir yer ayırmak gibi görevimiz vardır. Unutulmamalı ki toplumsal başarı ve huzur bireylerin mutluluğundan geçer bu da ancak başkalarının acısını ve eksikliğini paylaşmakla mümkün olur, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü yılda bir gün değil her gün hatırlanması dilek ve temennisiyle hepinize saygılar sunuyorum.”dedi.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı