• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Duyuru...

Alanya Obaköy Otel'de Anlaşmamız Yenilendi

Petrol-İş Şubelerindeki üyelerimizin sosyal faaliyet ve aktivite hizmetlerinden aileleri ile birlikte daha uygun ücretlerle yararlanabilmesi adına “TAKSİM INTERNATIONAL GROUP HOTEL” bünyesinde hizmet veren Obaköy Oteliyle anlaşmamız yenilendi.

09.02.2018

ALANYA OBAKÖY OTELİ'nde;

Her şey dahil hizmet verilmektedir. Ücretsiz aktivitelerimiz; Gündüz ve Gece Animasyonları, Mini Club (4-12 yaş), Plaj Voleybolu, Fitness Center, Hamam, Sauna, Şezlong, Masa Tenisi, Minder, Şemsiye, Aqua Park, Havlu (Depozito karşılığı) Ücretli aktivitelerimiz; Taze sıkılmış meyve suları, Disko da 24.00 den itibaren her türlü içecekler, Motorlu Su Sporları, Fotoğraf Servisi, Kasa, Kuru Temizleme, Doktor, Bilardo, Masaj, Bebek Bakıcısı.
***Belirtilen fiyatlardan Petrol-İş üyelerine  özel %25 indirim uygulanacak olup, 15 MART 2018 tarihine kadar ekstra %10 Erken Rezervasyon indirimi uygulanacaktır.

 

FLORMAR'DA DİRENİŞ SÜRÜYOR

Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu bulunan ve ülkemizin önde gelen kozmetik firmalarından birisi olan Flormar'da işçiler, sendikalaştıkları için işten çıkartılıyorlar. Bugün itibariyle işten çıkarılan işçi sayısı 115'e ulaştı. İşveren önce sendikalaşma çalışmasının öncü işçilerini işten çıkarırken, şimdi başlayan direnişe destek veren işçileri işten atmaya başladı. Öyle ki, tezgah başında birlikte çalışırken işten atılıp direnişe geçen işçi arkadaşlarını alkışladığı için işçiler kapı önüne...
devamı