• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bandırma Şubemiz İle Özel Alina Gündüz Bakımevi Arasında Kurumsal Anlaşma

12.03.2018

Bandırma Şubemiz Özel Alina Gündüz Bakım evi arasında imzalanan protokolde, sendika üyelerinin çocukları Özel Alina Kreş'in olanaklarından %20 oranında avantajlı yararlanabilecek.

Protokol, Bandırma-Gönen Karayolu, Devlet hastanesi karşısında bulunan Doruk Oba Villaları konseptinde faaliyet gösteren Özel Alina Gündüz Bakım Evi Sahibi Birsen Balkış ile Bandırma Şube Başkanımız İsmail Kayan arasında imzalandı. İşbirliği sonrası açıklamada bulunan Başkan İsmail Kayan; “Örgütlü toplum olmanın gereğini her alanda olduğu gibi, üyelerinin aile ve çocuklarının yaşamı ile de yakından ilgilendiklerini, Özel Alina Kreş ile yapılan protokolde işletmenin imkan ve olanakları yanı sıra fiyat politikası ile elde edilen avantajları Petrol İş sendikası üyelerinin imkanına sunduklarını söyledi.Başkan Kayan,"Özel Alina Kreş'in imkan ve olanaklarını inceledik, avantajlarını kullandık, bir çok alanda olduğu gibi bu konuda da üyelerimizin 2-6 yaş grubundaki çocukları Özel alina Kreş'in imkanlarından kullanacak." dedi. Tüm üyelerimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Ürosan Kimya'da Grev Başladı

Tekirdağ Çorlu'da faaliyetlerini sürdüren Ürosan Kimya Sanayii A.Ş. işyerinde anlaşma sağlanamaması üzerine bu sabah (18 Aralık)  greve çıkıldı. Sendikamız İstanbul 1 Nolu Şubemiz kapsamında olan Ürosan Kimya Sanayii A.Ş. işyerinde grev uygulamasına bugün başlandı. Sendikamızın kırk yılı aşkın bir süredir örgütlülüğünü sürdürdüğü ve toplam 55 kişinin çalıştığı Ürosan Kimya işyerinde bugün itibariyle 34 üyemiz bulunuyor. Ürosan Kimya işyeri ile Ağustos ayı başlarında başlayan toplu sözleşm...
devamı