• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bursa Şubemizde Temsilciler Kurulu Toplantısı Yapıldı

18.04.2019

Bursa Şubemizin Temsilciler Kurulu 18 Nisan Perşembe günü Bursa Şube Başkanı Erhan Yakışan, Başkan Yrd. Hüseyin Gürkaş, Başkan Yrd. Mali Ersin Birgül, şube yönetim, denetim, disiplin kurulu ve örgütlü olunan işyeri temsilcilerinin katılımı ile şube binasında yapıldı. Toplantıda biten sözleşmeler, devam eden sözleşmeler, işyerlerindeki sorunlar, örgütlenme çalışmaları, sendikal hareket, ülke gündemine dair konular, gündemdeki kıdem tazminatı fonu ve yaklaşan 1 Mayıs etkinliği konuşuldu. Başkan Yakışan, toplantısına kıdem tazminatının işçi olan önemine ve işçinin elindeki son kalesi olduğunu ve kıdem tazminatı hakkına sonuna kadar sahip çıkmamız gerektiğini vurgulayarak toplantısını bitirdi.

Toplantı sonunda Ceylan Hastanesi Kurumsal Pazarlama sorumlusu Kerim Kahraman temsilcilerimize hastane ve hekimler hakkında sunum yaparak bilgi verdi.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı