• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’e Ziyaret

14 Eylül Pazartesi günü, Kocaeli EYT Kadın Kolları Başkanı Şengül Yurt ile Kocaeli EYT Körfez Temsilcisi Murat Yılmaz, sendikamız genel merkezini ziyaret etti.

14.09.2020

Kocaeli EYT Kadın Kolları Başkanı Şengül Yurt ile Kocaeli EYT Körfez Temsilcisi Murat Yılmaz, sendikamız genel merkezine gelerek Genel Başkanımız Süleyman Akyüze bir ziyaret gerçekleştirdi. Heyet ile Genel Başkanımız ülke gündeminde yer alan, özellikle işçi sınıfını ilgilendiren emeğin güncel sorunları üzerine değerlendirmelerde bulundular.  Ayrıca Yurt ve Yılmaz, sendikamızın 70.yılının da hayırlı olmasını diledi.   Genel Başkanımız Süleyman Akyüz de ziyaretlerinden ve temennilerinden dolayı Yurt ile Turan’a teşekkürlerini iletti.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı