• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımıza Aktaş Holding Yöneticilerinden Ziyaret

Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay ve Aktaş Holding Hukuk Danışmanı Av.İlhan Doğan, Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar'ı genel merkezimizde ziyaret ettiler.

31.10.2018

31 Ekim Çarşamba günü Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay ve Aktaş Holding Hukuk Danışmanı Av.İlhan Doğan sendikamıza gelerek Genel Başkanımızı makamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımıza, Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Bursa Şube Başkanımız Erhan Yakışan, Bursa Şube Başkan Yardımcımız Hüseyin Gürkaş eşlik etti. Ziyarette çalışma hayatının güncel konularına değinildi.

 

Son Kalemiz KIDEM TAZMİNATI HAKKIMIZA DOKUNMA!

İşçi sınıfının en temel haklarından ve kazanımlarından birisi olan kıdem tazminatının, bir kez daha, reform adı altında fona devredilmesi ve emekçilerin en büyük güvencesi olan bu hakkın tırpanlanması gündeme getirilmiştir. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün açıkladığı programda, kıdem tazminatının bireysel emeklilik sistemi (BES) ile entegre edileceğini ve bu doğrultuda kıdem tazminatı reformu gerçekleştirileceğini belirtmiştir. Aynı açıklamada, işçi sınıfının son kalesi olarak gördüğ...
devamı