• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımızdan Ziyaret

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 6 Şubat Çarşamba günü Çalışma Bakanı Yardımcısı Ahmet Erdem ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz'ı makamında ziyaret etti.

06.02.2019

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 6 Şubat Çarşamba günü Çalışma Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem'i makamında ziyaret etti. Genel Başkanımız ziyaret esnasında Erdem ile Türkiye ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Yaşar, Çalışma Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem ile gerçekleştirdiği toplantının ardından Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ile bir araya gelerek kendisine hediye takdiminde bulundu.

 

Son Kalemiz KIDEM TAZMİNATI HAKKIMIZA DOKUNMA!

İşçi sınıfının en temel haklarından ve kazanımlarından birisi olan kıdem tazminatının, bir kez daha, reform adı altında fona devredilmesi ve emekçilerin en büyük güvencesi olan bu hakkın tırpanlanması gündeme getirilmiştir. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün açıkladığı programda, kıdem tazminatının bireysel emeklilik sistemi (BES) ile entegre edileceğini ve bu doğrultuda kıdem tazminatı reformu gerçekleştirileceğini belirtmiştir. Aynı açıklamada, işçi sınıfının son kalesi olarak gördüğ...
devamı