• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Merkezimizde Manisa Standard Profil İle İlgili Toplantı

Aylardır devam eden Manisa Standard Profil işyeri örgütlenmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere 28 Mayıs Salı günü genel merkezimizde bir toplantı yapıldı.

28.05.2019

28 Mayıs Salı günü, Manisa Standard Profil’de yürüttükleri çalışmaları takiben Merkez Yönetim Kurulu’nu bilgilendirmek üzere Düzce Şube Başkanımız Muzaffer İşık, Şube Başkan Yardımcımız İbrahim Çelik ile Standard Profil Ege işyerinin örgütlenme ekip başı-öncü kadrosundan Emrah Saruhan, Ayberk Güner, Harun Türkyılmaz genel merkezimizi ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Ünal Akbulut ile bir araya gelen heyet, Manisa Standard Profil işyerindeki son süreçle ilgili geniş kapsamlı değerlendirmelerde bulundular.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı