• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Sekreterimiz Bandırma Şubemizin Tiyatro Etkinliğinde

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca 1 Mayıs Çarşamba günü Bandırma Şube üyelerimizin hazırladığı tiyatro oyununa katıldı.

02.05.2019

Bandırma Şubemizin üyelerinin oluşturduğu “Yersiz Yurtsuzlar Tiyatro Grubu”, 1 Mayıs Çarşamba günü  Barış Manço Kültür Merkezi salonunda üyelerimize Ali Sunal’ın yazdığı “İnsanlar Alemi“  adlı oyunu sahneledi.

Tiyatro oyunundan sonra Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Şube Başkanımız İlyas Satırlı oyunculara karanfil vererek tebrik ettiler. Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca üyelerimize hitaben yaptığı konuşmada “Petrol-İş Sendikamız adına oyuncularımızı kutluyorum. Tiyatro emek işidir, emeğinize yüreğinize sağlık.” dedi.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı