• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

İstanbul 1 Nolu Şubemizde 8 Mart Kutlaması

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İstanbul 1 Nolu Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan kadın üyelerimizle bir araya geldi.

11.03.2019

İstanbul 1 Nolu Şubemizde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği, Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar,  İstanbul 1 nolu Şube Başkanımız Ahmet Baranlı, şube yöneticilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.  Üyelerimizle öğlen yemeği yendikten sonra Genel Başkanımız günün anlamına dair bir konuşma yaptı.  Konuşmaların  ardından üyelerimize hediyeleri takdim edildi.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı