• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

KAMU KESİMİ TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİNDE ANLAŞMA SAĞLANDI

Türk-İş ile Hükümet arasında yürütülen müzakereler sonucuda, kamu kesimi toplu iş sözleşmelerinde anlaşma sağlanarak, çerçeve protokolü imzalandı.

13.08.2019

Kamu kesimi işyerlerinde çalışan yaklaşık 200 bin işçiyi kapsayan Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Protokolü, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar'ın da aralarında bulunduğu TÜRK-İŞ Koordinasyon Kurulu Üyeleri ile uzmanların katılımıyla Bakanlıkta yapılan törenle imzalandı.

ÇERÇEVE ANLAŞMA PROTOKOLÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı