• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Merkez Yöneticilerimiz Gebze Şubemizde

13 Nisan Cuma günü Genel Merkez Yöneticilerimiz Gebze Şubemizi ziyaret etti.

13.04.2018

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik 13 Nisan Cuma günü Gebze Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdiler.

13 Nisan Cuma günü Gebze Şubemize yapılan ziyarette Trakya Şube Başkan Yardımcımız Ümit Ormancı da genel merkez yöneticilerimize eşlik etti.

Gebze Şube Başkanımız Süleyman Akyüz, Şube Başkan Yardımcılarımız Eyüp Akdemir ve Şivan Kırmızıçiçek genel merkez yöneticilerimize gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

FLORMAR'DA DİRENİŞ SÜRÜYOR

Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu bulunan ve ülkemizin önde gelen kozmetik firmalarından birisi olan Flormar'da işçiler, sendikalaştıkları için işten çıkartılıyorlar. Bugün itibariyle işten çıkarılan işçi sayısı 115'e ulaştı. İşveren önce sendikalaşma çalışmasının öncü işçilerini işten çıkarırken, şimdi başlayan direnişe destek veren işçileri işten atmaya başladı. Öyle ki, tezgah başında birlikte çalışırken işten atılıp direnişe geçen işçi arkadaşlarını alkışladığı için işçiler kapı önüne...
devamı