• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Merkez Yöneticilerimizden İş Kazası Geçiren Üyemize Ziyaret

Merkez Yöneticilerimiz Ankara Şubemize bağlı MKE Barutsan Fabrikası'nda iş kazası geçiren şu an Ankara Hastanesinde tedavi gören üyemiz Adem Şahin'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

12.03.2018

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik 12 Mart Pazartesi günü, Ankara Şubemize bağlı MKE Barutsan Fabrikası'nda 5 Mart 2018 tarihinde iş kazası geçiren şu an Ankara Hastanesinde tedavi gören üyemiz Adem Şahin'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ürosan Kimya'da Grev Başladı

Tekirdağ Çorlu'da faaliyetlerini sürdüren Ürosan Kimya Sanayii A.Ş. işyerinde anlaşma sağlanamaması üzerine bu sabah (18 Aralık)  greve çıkıldı. Sendikamız İstanbul 1 Nolu Şubemiz kapsamında olan Ürosan Kimya Sanayii A.Ş. işyerinde grev uygulamasına bugün başlandı. Sendikamızın kırk yılı aşkın bir süredir örgütlülüğünü sürdürdüğü ve toplam 55 kişinin çalıştığı Ürosan Kimya işyerinde bugün itibariyle 34 üyemiz bulunuyor. Ürosan Kimya işyeri ile Ağustos ayı başlarında başlayan toplu sözleşm...
devamı