• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Mersin'de 8 Mart Kutlaması

Mersin Şubemizin örgütlü olduğu işyerlerinde 8 Mart kutlandı. Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut da şube yöneticilerimiz ile birlikte şubemizin örgütlü olduğu Soda Sanayii işyerinde çalışan kadın üyelerimizle biraraya geldi.

10.03.2020

Kadınların Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü 8 Mart, Mersin Şubemizde kutlandı. Mersin Şubemizde örgütlü kadın üyelerimizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Mersin Şube Başkanımız Erçin Çulcu, Soda Sanayii A.Ş 'de Şişecam Topluluk Endüstri İlişkileri Direktörü Ertan İren ve Kimyasallar Grubu İnsan Kaynakları Direktörü İmran Eroğul 'un katılımı ile kutlandı.

 

ÜRETİMDEKİ MİLYONLARCA EMEKÇİ KORUNMALI GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALIDIR

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Korona Virüs salgını, giderek toplumsal ve ekonomik sonuçları ağırlaşan büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu salgına karşı, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını seferber etmesi, halkımızın da bu seferberliğe katılması ve dayanışma içerisinde olması zorunludur. Nitekim bu bilinçle, ülkemizde Korona Virüs vakasının tespit edildiği 10 Mart gününden itibaren başta sağlıkçılarımız olmak üzere yoğun bir çaba göstermekte, devlet kamu sektöründe bazı önlemler ...
devamı