• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

ZİYARET

Pakpen ve Unilever İşyerlerine Ziyaret

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ile Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik, Gebze Şubemize bağlı işyerlerini ziyaret ettiler.

09.11.2017

Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ile Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik, 8 Kasım Çarşamba günü Gebze Şubemize bağlı, eylem ve işten çıkarmaların yaşandığı Pakpen işyerini ve temsilciliğimizi ziyaret edip üyelerimize değerlendirmelerde bulundular. Ardından Gebze’den Konya’ya taşınan, Gebze Şubemize bağlı Unilever işyerini ziyaret eden Kabaca ve Tekik’e ziyaretlerinde Ankara ve Gebze Şube Yöneticilerimiz eşlik etti.

 

GRİPİN İLAÇ İŞYERİNDE ANLAŞMA SAĞLANDI

İstanbul 1 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu İstanbul-Avcılar'da faaliyetlerine devam eden ve yıllardır Petrol-İş'in örgütlülüğünü sürdürdüğü Gripin İlaç A.Ş. işyerinde 28 Kasım’da başlayan grev sona erdi. Sendikamızın İstanbul 1 Nolu Şubesi kapsamında örgütlü olduğu ve 83 üyemizin çalıştığı Gripin İlaç A.Ş. işyerinde, toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlanamaması üzerine  28 Kasım’da greve çıkılmıştı. 28 Kasım’da başlayan grev 7 Aralık Cuma günü tarafların genel merkezimizde biraraya gel...
devamı