• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Mutlu Plastik’te TİS Başladı

İstanbul 2 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu Mutlu Plastik ve Ambalaj San. Tic. A.Ş işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmeleri görüşmeleri 11 Ocak Cuma günü sendikamızın genel merkezinde başladı.

Mutlu Akü’de TİS Başladı

İstanbul 2 Nolu Şubemize bağlı olan Mutlu Akü ve Malz. San A.Ş işyerinde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 11 Ocak Cuma günü genel merkezimizde başladı.

Sanofi’de TİS Görüşmeleri Başladı

11 Ocak Cuma günü Trakya Şubemize bağlı olan Sanofi İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. işyerinde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri  genel merkezimizde başladı.

Cambro Özay’da TİS Görüşmeleri Başladı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Cambro Özay Plastik ve Tic. A.Ş. işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmeleri görüşmeleri 11 Ocak Cuma günü sendikamızın genel merkezinde başladı.

FLORMAR DİRENİŞİNE ZİYARET

Flormar Direnişinin 241. gününde Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik direniş alanında, üyelerimizle birlikteydiler.

Ankara Şubemize Ziyaret

Ankara Şubemize bağlı TP Genel Müdürlüğü işyerinde çalışan üyelerimiz 10 Ocak Perşembe günü, Ankara Şubemizi ziyaret ederek yeni dönemin tüm üyelerimiz için hayırlı olmasını dilediler.

2019 BAHAR DÖNEMİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Yeni yılın ilk eğitimi, 14 Ocak Pazartesi günü Temsilci Eğitimleri ile başlıyor. Yeni seçilmiş temsilcilere dönük bu eğitim sendikamız Genel Merkezinde yapılacak ve beş gün sürecek.

2019 YILI ÇALIŞMA HAYATINA İLİŞKİN TEMEL RAKAMLAR

2019 yılında geçerli olacak iş ve sosyal güvenlik alanına dair veriler belirlendi. Kıdem tazminatı tavanı, çocuk zammı, aile zammı ve asgari ücrete dair güncel rakamlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sayfalar