• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

 • Batman Şubemizden Adıyaman Şubemize Ziyaret

  Batman Şube Yöneticilerimiz ile Tüpraş işyeri temsilcilerimiz, 30 Eylül Cuma günü Adıyaman Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdi.
 • İstanbul 2 Nolu Şubemizde Temsilciler Kurulu

  İstanbul 2 Nolu Şubemizin temsilciler kurulu 29 Eylül 2022 tarihinde, örgütlü olduğumuz işyerlerinden temsilci ve şube yöneticilerimizin katılımıyla Pendik Yenişehir Lokman Hekim Hastanesi konferan
 • Adana Şubemizden İşyeri Ziyareti

  Adana Şube Başkanımız Bülent Kılıççıoğlu, Şube Başkan Yardımcılarımız Kemal Bacı ve Muhittin Bülent Ağca ile birlikte  23 Eylül Cuma günü Toros Tarım A.Ş.
 • Ege Kimya ve Ege Sil İşyerlerinde Genel Üye Eğitimi Yapıldı

  Kocaeli şubemize bağlı Ege Kimya ve Ege Sil işyerlerinde 150 üyemiz 23 Eylül 2022 tarihinde yapılan genel üye eğitimine katıldı. Eğitimde, sendikal harekete ilişkin temel kavramlar ele alındı, işçi sınıfının güncel sorunları üzerine fikir alışverinde bulunuldu.

Üyemiz Muhammed Samed Canik Vefat Etti

Ankara Şubemizin örgütlü olduğu Botaş İnternational işyerinde çalışan üyemiz Muhammed Samed Canik 23 Eylül Cuma günü kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.

Kocaeli Şubemizde Temsilciler Kurulu Gerçekleştirildi

Kocaeli Şubemiz Temsilciler Kurulu 22 Eylül 2022 tarihinde, örgütlü olduğumuz işyerlerinden temsilci ve şube yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleştirdi.

Veritas İşyerinde TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Trakya Şubemizin kapsamında bulunan Veritas işyerinde toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 21 Eylül Çarşamba günü genel merkezimizde yapıldı.

Türk-İş Genel Başkanı’ndan Ece Seramik Grevine Ziyaret

Ece Seramik Grevimiz devam ediyor, dayanışma ziyaretleri de sürüyor. Grevin 56. gününde konfederasyonumuz Türk-İş’in Genel Başkanı Ergün Atalay ile Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil grev alanındaydılar.

SASA’da Çalışan Üyelerimizden Adana Şubemize Hayırlı Olsun Ziyareti

19 Eylül Pazartesi günü Adana Şubemize bağlı SASA Polyester Sanayi A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimiz Adana Şubemizi ziyaret ederek, 15.

Bandırma’da İlk Ferrobor Üretim Tesisinin Temeli Atıldı

17 Eylül Cumartesi günü sendikamız Genel Başkanı Süleyman Akyüz ve Bandırma Şube Yöneticilerimizin de katılım sağladığı Türkiye’nin ilk Ferrobor üretim tesisinin temel atma töreni gerçekleşti.

Mehmetçik Vakfı İşyerinde TİS Taslak Çalışması Yapıldı

İstanbul 2 Nolu Şubemizin ve Ankara Şubemizin kapsamında bulunan Mehmetçik Vakfı işyerinde toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 16 Eylül Cuma günü genel merkezimizde yapıldı.

Petrol-İş Bayrağı Gaziantep’te

Sendikamız Petrol-İş her geçen gün büyümeye devam ediyor. Gaziantep’te kurulu bulunan ve Adıyaman Şubemizin yeni örgütlediği Süper Film Ambalaj işyeri ile sendikamız arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Sayfalar