• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Autoneum Erkurt İşyerinde TİS İmzalanmıştır

Bursa Şubemizin yıllardır örgütlü olduğu Autoneum Erkurt  işyeri ile sendikamız arasında yürütülen toplu sözleşme görüşmeleri 29 Mayıs 2023 tarihinde anlaşma ile sonuçlandı.

Durden’de TİS İmzalandı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Durden Plastik Ürün ve Film Tic San. A.Ş’de toplu iş sözleşmesi, 26 Mayıs Cuma günü Genel Merkezimizde imzalandı.

Batman Şubemize Ziyaret

Batman Barosu Yönetimi 26 Mayıs Cuma günü, Batman Şubemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Üyemizden Sportif Başarı

17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen TURKISH Open Wako World Cup’ta, Kocaeli Şubemizin örgütlü olduğu Gübretaş işyerimizde çalışan üyemiz Çetin

Bayer Türk İşyerinde TİS İmzalandı

Gebze Şubemizde örgütlü olduğu Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti işyeri ile sendikamız arasında yürütülen toplu sözleşme görüşmeleri 24 Mayıs 2023 tarihinde anlaşma ile sonuçlandı.

Cambro Özay’da TİS İmzalandı

Gebze Şubemizin uzun yıllardır örgütlü olduğu işyerlerinden olan Cambro Özay’da devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 24 Mayıs Çarşamba günü gece geç saatlere kadar süren toplantı sonunda imzalandı.

Toros Tarım İşletmelerinde TİS İmzalandı

Adana ve Mersin Şubelerimizin örgütlü olduğu Toros Tarım İşletmeleri'nde greve saatler kala, 24 Mayıs sabahına kadar süren görüşmeler sonucunda anlaşma sağlandı.

Petrol-İş İle Özbekistan Kimya İşçileri Sendikası Arasında İşbirliği

Özbekistan Kimya İşçileri Sendikası Genel Başkanı Mavcude Halilova beraberinde bir heyet ile 22 Mayıs 2023 tarihinde Petrol-İş Sendikası Genel Merkezini ziyaret etti.

Sayfalar